درباره ناوک

ماموریت ناوک

ما در شتابدهنده ناوک با ایجاد و حمایت از فرهنگ خلاقیت، نوآوری و تجاری سازی به دنبال بالفعل کردن اندیشه ها و پتانسیل های بالقوه نوآورانه از طریق آموزش، مشاوره، مربیگری، سرمایه سازی، تأمین فضای کاری مشترک، شبکه سازی و معرفی به سرمایه گذاران هستیم. ناوک قصد دارد با مهیا نمودن بستر مناسب جهت رشد و شکوفایی، ورود مطمئن و تسریع دسترسی به منابع توسعه در صنایع مرتبط استارتاپ ها و فضای کسب و کارداخلی و بین المللی، ایجاد شبکه ارتباطی بین صنعت و دانشگاه ها و ایجاد درآمد ارزی با جذب، خلق و پرورش ایده ها به معتبرترین گروه مشاوره سرمایه گذاری داخلی و خارجی در مرحله رشد، در ایران و منطقه تبدیل شود.

داستان ناوک

شروع کار ناوک از دل جلسات و هم نشینی‌های سرمایه داران، تجار و فعالین اقتصادی در کنار فعالین حوزه استارتاپی و اکوسیستم نوآوری آغاز شده است. در ادامه با توجه به شناخت و تحلیل واقعی این جمع از صنعت و بازار و الزام انکارناپذیر وجود تکنولوژی و طرح‌های نوآورانه در سبدهای سرمایه گذاری صاحبین سرمایه از یک طرف، و نیاز به حضور تجربه و توسعه بازار در حوزه های تصمیم‌گیری و حمایتهایی در منابع مالی و انسانی برای تیم های نوآور از طرف دیگر ، جرقه‌‌ی ایجاد مجموعه‌ای در جهت اتصال این دوگروه به یکدیگر زده شد. لذا با راه‌اندازی شتابدهنده ناوک برای تامین نیاز این دو گروه، امید است قدمی موثر در مسیر رشد و توسعه اکوسیستم استارتاپی کشورمان برداریم.

در حقیقت ناوک، شتابدهنده‌ای سازمانی و مرکز نوآوری باز در سبد سرمایه‌گذاری حامیان خود می‌باشد، که رسالت اول آن حمایت از کسب و کارهای نوپا، در جهت ورود نوآوری و تکنولوژی به صنایع حامی می‌باشد. صنایع حامی ما کشاورزی، صنایع غذایی، زنجیره کامل دام، طیور و حمل و نقل (با تمرکز بر حمل و نقل بین‌المللی) هستند.

در یک شتابدهنده سازمانی دو نوع طرح ورودی خواهیم داشت:

  1. محصولی خلاقانه توسط یک تیم استارتاپی خارج از سازمان تهیه شده باشد؛ که این محصول در جهت رفع احتیاجات سازمان است.
  2. نیاز به محصولی نوآورانه در سازمان وجود دارد که در این صورت، با اعلام نیاز توسط سازمان، تیمهای حرفهای (داخل و خارج از شتابدهنده) اقدام به ساخت محصول و بنابراین رفع نیاز سازمان میکنند.

حمایت از طرح های مذکور پس از بررسی اولیه در واحد مشاوره کارآفرینی و سرمایه‌گذاری ما ، وارد فاز اجرایی شده و تیم ناوک با حمایتهای مالی و غیرمالی خود از تیم‌های برگزیده در مراحل توسعه محصول و رشد بازار ، تا جذب سرمایه و خروج از این پروژه ها همراه آنها خواهد بود.

تیم ناوک تمام تلاش خود را در جهت ایجاد محیطی امن برای رفع موانع و چالشهای مختلف تیم‌های برگزیده می‌کند ، تا با قرار دادن تجربه و خلاقیت بهترینها را رقم بزند.

تیم ناوک

داوود احمدی

مدیر عامل

محسن معینی زاده

امور مالی

محسن فنایی

امور حقوقی

پویا فیض ساکت

عضو هیئت مدیره

مصطفی فیض ساکت

رئیس هیئت مدیره

حامیان ناوک

هلدینگ گهر
گروه ساکت
گروه ساکت
گروه گهر