استارتاپ چکاپ​ ناوک

مرکز مشاوره استارتاپ

یکی از اصلی ترین معضلاتی که کسب و کارهای نوپا و استارتاپ ها به دلیل محدودیت منابع مختلف و عدم وجود جریانهای پایدار درآمدی با آن روبرو هستند، دسترسی به شبکه‌های ارتباطی تخصصی محصوصاٌ در سرفصل‌های مدیریت و راهبرد کسب و کار می‌باشد. ما در ناوک به پشتوانه سابقه افراد و تیم خود گرد هم آمدیم تا مسیر شناخت و رشد شما را کوتاه کنیم. در ادامه به شرح برخی از خدمات شتابدهنده ناوک برای استارتاپها می‌پردازیم:

طراحی بوم کسب و کار و ارزش پیشنهادی استارتاپ شما

نقش بوم کسب وکار و طراحی آن در مراحل اولیه یک طرح در شناخت منابع و فعالیت های کلیدی و انتخاب مسیر ورود به بازار بسیار حائز اهمیت است. شما با طراحی بوم کسب و کار خود و تعریف ارزش‌های پیشنهادی نقشه راه خود را تعیین کرده و دید مناسبی نسبت به وضعیتی که در آن حضور دارید با نگاهی رو به جلو خواهید داشت.
در این جلسات تحلیل و توسعه استارتاپ شما ،مسئله و نیاز بازاری که هسته استارتاپ شما آنرا کشف کرده، ارزش قابل ارائه شما و همچنین بازار هدف و رقبای موجود در سطوح مختلف مورد بررسی قرار می‌گیرد. در این جلسات مشاوره تصویر شما از استارتاپ و مسیرتان شفاف تر می‌شود.

naavak-startup-consultant-canvas-boom

آماده ‌سازی استارتاپ ‌ها جهت ارائه به سرمایه گذار

در این جلسات نکاتی راجع به جلسه ارائه به سرمایه گذار با هدف جذب سرمایه را بیان کرده و با توجه به شرایط اقتصادی کنونی کشور که اصطلاح قحطی سرمایه بر زبان استارتاپ‌ها جاری است، باید از هر فرصت ارائه طرح به سرمایه گذاران را جدی گرفت و با استراتژی درستی این ارائه انجام شود.
ما با تجربه‌های جذب سرمایه‌ای که در گروه خود داریم، سرفصل های مهم از منظر سرمایه ‌گذاران را با شما در میان میگذاریم وراهکارهای داشتن یک ارائه خوب (Pitch deck) و قابل قبول برای داوران، سرمایه گذاران یا افرادی که قرار است به تیم شما بپیوندند، به شما معرفی میکنیم. در این راستا می‌توانیم همراه شما جهت تهیه و تدوین این ارائه باشیم.

ارزشگذاری و پیش بینی مالی استارت آپ

یکی از مواردی که نقش به سزایی در موفقیت یک کسب و کار دارد، بحث تأمین مالی استارتاپ است. به عبارتی، جذب سرمایه توسط استارتاپ، از مهم ترین و سرنوشت سازترین مراحلی است که یک استارتاپ به منظور رشد و توسعه محصول و یا خدمت خود، اقدام به انجام آن می کند. در این میان، مسئله ای رایج که در مرحله مذاکره و مشخص کردن میزان سهام از پروژه ما بین بنیان گذاران و سرمایه گذاران بوجود می‌آید تعیین ارزش استارتاپ (هم برای بنیان گذاران و هم برای سرمایه گذاران) می باشد.کارشناسان ما با توجه به سابقه‌ علمی و عملی خود در این زمینه به شما کمک میکنند که با شناخت به انواع مدل ارزشگذاری، بتوانید ارزش استارتاپ خود و پیش بینی مالی آن را مشخص نمایید تا با پشتوانه‌ای آگاهانه نسبت به ارزش فعالیتهای انجام شده وارد مذاکره با سرمایه ‌گذار شوید.

naavak-investment-startup-consultant

استراتژی ورود به بازار و برنامه بازاریابی (مارکتینگ) برای استارتاپ ها

naavak-digital-marketing-consultant

رمز اول موفقیت در هر کسب و کار شناخت مشتری، هدف‌گذاری صحیح مشتریان اولیه و استراتژی رشد بازار می‌باشد. در نتیجه داشتن برنامه بازاریابی قوی جز الزامات برای یک تیم استاتارپی می‌باشد. برنامه بازاریابی صرفا این نیست که چگونه محصول خود را بفروشیم! بلکه برای یک کسب و کار بخصوص نوپا، شامل راهکارهای ورود به بازار، برنامه معرفی محصول، یافتن صحیح مخاطبین هدف، انتخاب رسانه مناسب، انتخاب پیام مناسب است. در این جلسات ما در کنار شما مدیران بازاریابی و فروش باتجربه‌ای را قرارمی‌دهیم تا برنامه شما بررسی و در اصلاح و توسعه آن کمک کنند.
در این راستا یکی از خدماتی که گروه توسعه کسب وکار ناوک می‌تواند در اختیار استارتاپ‌ها قرار دهد، گسترش بازار در فضای دیچیتال(دیجیتال مارکتینگ) است. متخصصین ما در دیجیتال مارکتینگ آمادگی راهنمایی و ارائه انواع خدمات در این حوزه را به شما دارند.

درخواست مشاوره استارتاپ

در نهایت اگر صاحب ایده یا استارتاپی هستید و نیاز به مشورت جهت امور مدیریتی، بازارسازی و بازاریابی و سرمایه گذاری دارید. تیم ناوک جهت ارائه مشاوره و برقراری ارتباط شما با بهترین مشاورین در کنار شما است، با پر کردن فرم زیرنیاز خود را با تیم ما مطرح کنید تا شما را به بهترین مشاوران آن حوزه متصل کنیم.