اولین دوره شتابدهی شتاب دهنده ناوک

اولین دوره شتابدهی ناوک؛ فرصتی استثنائی برای استارتاپ ها

این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

چرا ناوک را ایجاد کردیم؟

ناوک در سال 99 در نتیجه هم اندیشی های جمعی از سرمایه داران بخش خصوصی و صنعتگران با فعالان اکوسیستم کارآفرینی و استارتاپی در مشهد شکل گرفته است. این مجموعه سعی دارد با برقراری ارتباط فعال مثلثی شکل میان صاحبان ایده، سرمایه گذاران و مشاوران با تجربه از کسب و کارهای نوپای اکوسیستم استارتاپی ایران حمایت کند.

در اولین دوره شتابدهی ناوک چه خبر است؟

ناوک تصمیم گرفته است که برای جذب ایده ها و سرمایه گذاری در تیم های استارتاپی، اولین دوره شتابدهی خود را با پشتیبانی و حمایتهای حامیان خود(گروه ساکت و هلدینگ گهر) و نیز با همکاری انجمن های علمی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار کند.

چرا در دوره اول شتابدهی ناوک ثبت نام کنیم؟

با توجه به پشتوانه مالی، سابقه صنعتی و سرمایه گذاری گروه حامیان ناوک، در این دوره شتابدهی فرصت استثنایی برای توسعه زیرساخت های شما در جهت رشد و پیشرفت در بازارهای داخلی و بین المللی را فراهم می کند.

شروع اولین دوره شتابدهی ناوک چه زمانی است؟

اولین دوره شتابدهی ناوک همزمان با شروع هفته پژوهش در 25 آذر 1399 آغاز شد و تا 21 بهمن نیز ادامه دارد.

از چه طریقی می توانم در این دوره شرکت کنم؟

شما می توانید با کلیک روی دکمه زیر، فرم پذیرش را تکمیل کنید و اطلاعات اولیه در مورد ایده تان را برای ما بفرستید. پس از ثبت ایده، کارشناسان ما با شما تماس می گیرند و موارد موردنیاز جهت تکمیل اطلاعات را خدمتتان بیان می کنند.

دوره شتابدهی ناوک به چه صورت است؟

این دوره شامل 2 ماه پیش شتابدهی و 8-6 ماه شتابدهی است.

چه خدمات و حمایتهایی در دوره شتابدهی ناوک ارائه می شود؟

تیم های منتخب در دوره پیش شتابدهی خدماتی از قبیل فضای کار، اینترنت، انواع مشاوره های فنی و منتورشیپ ها، نظارت بر روی تیم، کمک در انجام مطالعات اولیه بازار محصول، کمک در شناسایی جریان های درآمدی و شبکه سازی دریافت می کنند.

 اما در دوره شتابدهی تیمهای راه یافته به این مرحله، علاوه بر خدمات دوره پیش شتابدهی، خدمات دیگری مانند کنترل محصول از دو منظر توسعه فنی و بازار، کمک به فعال نمودن جریان های درآمدی، بازارسازی محصول، تجاری سازی محصول و نیز سرمایه گذاری به مبلغ 150 میلیون تومان در اختیارشان قرار می گیرد.

شاخص های پذیرش برای ورود به دوره شتابدهی ناوک چیست؟

در این دوره، در ابتدا از میان ایده های ثبت شده در ناوک و بر اساس نتایج حاصل از مصاحبه آنلاین و جلسه دفاع از ایده، ایده هایی به مرحله پیش شتابدهی ناوک وارد می شوند که 1. از تیم نسبتاً کاملی برخوردار باشند 2. ایده شان در یکی از دو بستر اپلیکیشن و وبسایت قابلیت پیاده سازی و اجرا داشته باشد.

 اما در مرحله دوم و گذراندن این دوره، تیمها برای ورود به دوره شتابدهی مجدداً بر اساس شاخصهای توانایی همکاری و اجرایی تیم، انجام مطالعات اولیه بازار، ارائه بیزینس مدل و پلن محصول، و نیز منابع فنی و انسانی در دسترس برای ساخت نمونه اولیه محصول ارزیابی می شوند و تنها دو تیم فرصت ماندن در ناوک و استفاده از فرصت سرمایه گذاری ای که این مجموعه فراهم کرده است، بهره مند می شوند.

جهت کسب اطلاع از تازه های اولین دوره شتابدهی شتاب دهنده ناوک ما در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید

مقالات بیشتر در این زمینه بخوانید
این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
خبرنامه ناوک
در خبرنامه ناوک عضو شوید تا منتخبی از مفیدترین مطالب را در ایمیل خود دریافت کنید
پیشنهاد می‌کنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.